Rýchle menu

Kalendár turnajov

 
 
 

Národný deň golfu

Obrázok: 
Dátum: 
16. Máj 2017

..dňa 13.5.2017 /sobota/ v areáli GREEN RESORT uskutočnilo podujatie Národný deň golfu, ktorého cieľom bolo priblíženie golfovej hry širokej verejnosti.

Počas tohto dňa golfu sme poskytli golfovým hráčom a golfovým začiatočníkom ZDARMA drivingové lopty a golfové palice, aby si každý záujemca mohol golf vyskúšať.

K dispozícii boli PRO tréneri Pavol Bielik, Wieger Miroslav st., Kubečka Martin, Wieger Miroslav ml., Wieger Peter, Gajanová Barbora, Davies Tom, Mário Turner , ktorí záujemcom ochotne vysvetlili základy golfovej hry a umožnili im vyskúšať si golfovú hru pod profesionálnym vedením.

V tento deň sa mohli všetci nový golfoví nadšenci zapojiť do súťaže organizovanej SKGA, kde každý zúčastnení, kt si spraví tzv. zelenú kartu do 31.7., môžete vyhrať výhry až v hodnote 700 eur! A to peňažný príspevok 200 eur na základný golfový kurz a poukážku v hodnote 500 eur na nákup golfového vybavenia v predajni Golf USA Bratislava.

Foto z akcie nájdete - TU.

Dúfame, že tento deň priniesol medzi golfové rady mnohých nových golfistov a o rok sa opäť stretneme v takom hojnom počte ako to bolo tento rok.

Kategória: 
Aktuality