Rýchle menu

Kalendár turnajov

 
 
 

Zimná spolupráca s Golf Aréna - golf indoor

Obrázok: 
Dátum: 
17. November 2017
Vážení členovia,

chceli by ste si zatrénovať no nestíhate prísť k nám po práci ešte za svetla? Alebo sú nepriaznivé podmienky na hru vonku?

Radi by sme vás informovali o možnosti zimného tréningu v partnerskom golfovom indoore Golf Aréna, ktorý sa nachádza na Domkárskej ulici č. 6 v BA- Ružinov. Otváracie hodiny sú od 15:00 - 21:00 počas pracovných dní a od 10:00 - 21:00 počas víkendov.

Golf Aréna je prvý elektronický driving range na Slovensku, vybavený elektronickými meračmi, americkou značkou TrackTee priamo v Bratislave! Ako jediný takisto ponúkajú možnosť tréningu 24 hodín, 7 dní v týždni. Nachádza sa tu 5 odpaľovacích podložiek z ktorých nebolí zápästie po tréning vďaka kvalitným, trojvrstvovým podložkám. Ďalšiou výhodou je aj online rezervačný systém na www.golfarena.ska tým pádom bezstarostné si zarezervovanie tréningu vopred. Počas zimy môžete popracovať na technike švihu s trénermi z Performance Golf pod vedením anglického Head Pro Dr. Tom Davies.

Okrem golfového tréningu si môžete v Golf Aréna vychutnať výbornú kávičku Illy 100% arabicu, čaj alebo nealko nápoje rôzneho druhu.

Ako členovia GKBO môžete využiť 10% zľavu na jednorázové vstupy, permanentky alebo sezónne členstvá.

Pre viac informácií a rezervácie:

Golf Aréna
Domkárska 6, Bratislava - Ružinov
0910 899 994
info@golfarena.sk
www.golfarena.sk
FB: www.facebook.com/golfarenabratislava

Ponuka platí do 31.3.2018.

Kategória: 
Aktuality